LYSON na 48. kongresu Apimondia v Chile!

S radostí oznamujeme, že budeme mít na 48. kongresu Apimondia v chilském Santiagu ve dnech 4. až 8. září 2023 svou firemní stánek. Během události budeme prezentovat naše nové produkty a inovativní řešení pro včelaře. Doufáme, že naše originální stánek bude opět patřit mezi nejnavštěvovanější.

Apimondia, též známá jako Mezinárodní federace včelařských asociací, podporuje vědecký, ekologický, společenský a hospodářský rozvoj včelařství po celém světě a podporuje spolupráci mezi včelařskými asociacemi, vědeckými institucemi a jednotlivci angažovanými ve včelařství.

Termín "Apimondia" spojuje slova "api", které odkazuje na medonosné včely, a "mondia", což znamená svět. Apimondia sdružuje 81 národních včelařských asociací po celém světě (rok 2017) a má sídlo v Římě. Od roku 1897 Apimondia pořádá každé dva roky včelařské kongresy, jejichž hostiteli jsou různé země. Starší včelaři si stále pamatují Apimondii, která se konala ve Varšavě v roce 1987, kde se uskutečnil 31. kongres s účastí více než 2500 účastníků z 47 zemí.

Během posledního 47. Světového včelařského kongresu Apimondia získala Skupina Łysoń 12 medailí! 6 zlatých, 4 stříbrné a 2 bronzové. V jejich kategoriích jsme soutěžili s Austrálií, USA, Velkou Británií, Slovenskem, Maďarskem, Čínou a Německem. Nadace Apikultura získala tři zlaté medaile: za vzdělávací knihu pro děti "Jednou v úlu...", vzdělávací úl a včelařskou fotografii. Vydavatelství "Pasieka" obdrželo bronzovou medaili za časopis se stejným názvem a stříbrnou medaili za vědeckou knihu o anatomii medonosné včely. V kategorii kosmetiky z včelích produktů získala řada Honey Therapy zlatou medaili za exfoliační mýdlo a stříbrnou medaili za tělové máslo a růžové mýdlo s propolisem. Včelí vosková svíčka ve tvaru růže byla také oceněna bronzovou medailí. Unikátní výstava medu nadchla porotu a získala zlatou medaili. Ceny byly uděleny také za knihy s včelařskou tematikou. Zlatá medaile šla dojemnému dílu "Můj život - můj úl", a stříbro získal album s umělecky uspořádanými fotografiemi šperků "Bee & Love" od projektu Nadace Apikultura.

Tento obrovský úspěch a rekordní počet medailí nás motivuje k další práci na zdokonalování našich produktů, vývoji včelařských inovací a propagaci Polska ve včelařském světě. Letos také vstupujeme do několika soutěží.

Držte nám palce!

Product added to wishlist
Product added to compare.