Atypické tavidlo


Zdraví prospěšné včelí produkty

Provozování včelstva, ať už se jedná o koníček, nebo o plně profesionální včelaření, je obrovskou výzvou a často i silnou vášní. V dědictví naší společnosti máme mnoho včelařů, kteří začali své produkční včelíny s několika úly na dvorku. Chov a stimulace včel nám přináší nejen uspokojení, ale také konečný produkt v podobě medu. Z dalších zdraví prospěšných produktů můžeme zmínit propolis, pyl a pergy.. A samozřejmě nesmíme zapomenout na vosk, který je jedním z nejúčinnějších včelích produktů. Včelí vosk má zdraví prospěšné vlastnosti a hojně se používá v lékařství a kosmetice. Je to také vynikající produkt pro výrobu svíček. Kromě toho se k výrobě sviček používá vosk. Ve zdravotnictví se používá mimo jiné k léčbě kožních onemocnění. Jeho vlastnosti jsou hlavním faktorem při jeho sběru a profesionálním zpracování - díky zařízení LYSON.

 

Efektivní tavení vosku ve vašem včelíně

Po ukončení medobraní přichází okamžik, kdy včelaři přejdou k tavení vosku z rámku. Samozřejmě z těch rámku, ze kterých byl vytočen med. Naše společnost již mnoho let vyrábí zařízení, které umožňuje tyto operace provádět. Naši konstruktéři dbají na nejvyšší technologickou kvalitu navržených zařízení.

 

Moderní včelařské vybavení

Náš sortiment zahrnuje široké spektrum vybavení, příslušenství, úly a také oblečení. Doporučujeme vám, abyste si vybrali ty správné produkty pro potřeby vašeho včelstva. V naší nabídce naleznete mimo jiné medomet, tavidla a stroje a čeřicí nádoby. K dispozici je také literatura, která rozšíří včelařské znalosti každého včelaře. Doporučujeme vám využít nejmodernější konstrukční řešení, která nabízí společnost LYSON.

Product added to wishlist
Product added to compare.