Dárkové předměty

Zobrazení 1-15 z 15 položek

V případě včelařských pomůcek byla tato kategorie výrobků zavedena na základě četných žádostí našich zákazníků. Drobné dárky můžete věnovat svým dětem, dcerám, synům nebo vnoučatům. Můžete si být jisti, že to povzbudí zájem mladých lidí o včelařskou vášeň. Díky našim zkušenostem v oboru se staráme o to, aby se včelařství jako koníček předávalo novým generacím.

Darkové předměty

Včelařské pomůcky se v každé situaci skvěle hodí jako neobvyklý a inovativní dárek. V naší nabídce najdete funkční a kvalitní klíčenky, které zpestří váš každodenní život.

Včelařské pohlednice můžete adresovat a poslat svým blízkým spolu s originálními přáními a pozdravy. Dokonale se prezentují díky svému designu z dřevěné překližky. Další výhodou je, že můžete mít skutečný vliv na propagaci své včelařské vášně i mezi lidmi mimo včelařský obor.

Když udeří horké počasí a teplota se opravdu zhorší, budou se vám hodit včelí otvíráky. Můžete s nimi otevírat chladné nápoje. Děti budou nadšené, když si budou moci otevřít vychlazenou limonádu nebo jiný nápoj pomocí otvíráku s vyrytou včelkou.

Nabídka gadgetů zahrnuje také hrnky s potiskem, které patří k nejoblíbenějším dárkům. Fungují dobře v každé situaci. Včelí notebooky patří mezi užitečnější pomůcky. Věnují se každé věkové skupině. Pokud chcete obdarovat své blízké, vsaďte na pomůcky společnosti LYSON. 

Product added to wishlist
Product added to compare.