Knoty a silikon

Zobrazení 1-18 z 18 položek

Kromě návrhů forem jsou vám k dispozici také knoty na svíčky. Mají různou tloušťku a délku, aby vyhovovaly různým typům forem. Výběrem správných knotů dosáhnete nejzajímavějších výsledků své práce. Nabízíme knoty různých délek a různých odstínů, které vyhovují vašim vlastním estetickým preferencím. Při výrobě svíček se nám bude hodit také silikon, kterým nastříkáme formu, aby byla po vylití účinnější.

Knoty na svíčky ze včelího vosku

Svíčky se vždy používaly jako vynikající zdroj světla pro osvětlení interiérů domů, kostelů nebo veřejných institucí. Jsou také nenahraditelným dekorativním prvkem, který dodá interiéru úžasný vzhled a atmosféru, zejména během dlouhých zimních večerů. Díky dostupnosti sad na svíčky a silikonových forem si můžete sami vytvořit báječné a nápadité výrobky. V naší široké nabídce najdete vysoce kvalitní knoty na svíčky ze včelího vosku, které se liší délkou a tloušťkou. Jsou přímo ideální pro domácí výrobu svíček a poskytují hodiny skvělé zábavy. 

Knot na dekorativní svíčku

Svíčky ze včelího vosku jsou ceněné pro svou přirozenost a zdraví prospěšné vlastnosti. Z tohoto důvodu je vhodné zvolit přírodní bavlněný knot, který bude se svíčkou tvořit jeden celek. Ať už vyrábíte svíčky jako koníček, nebo je prodáváte za účelem zvýšení zisku ve vaší včelnici, knot je pro konečný produkt nezbytný. Nabízíme různě dlouhé knoty, ze kterých lze vyrobit celou řadu výrobků. Tloušťku vždy přizpůsobujeme typu odlitku z vosku. Knot stolních svíček bude tenký, aby podtrhl jejich eleganci a jednoduchost. Velké výrobky pro osvětlení interiérů potřebují silný knot. Pokud budeme vyrábět svíčku v podobě figurky, vždy porovnejte velikost a tvar svíčky s knotem, aby esteticky ladil. Naše výrobky jsou k dispozici v několika přírodních odstínech, které vyhovují vašim preferencím.

Knoty a silikonový sprej

K výrobě svíčky ze včelího vosku jsou zapotřebí nejen správné formy, kvalitní včelí vosk a knot, ale také silikon. Používá se při zpracování plastů a gumy, je bezbarvý, bez zápachu a bez rozpouštědel. Vždy by se měl před naléváním nastříkat na formy, aby se hotová svíčka lépe vyjímala. Silikonový sprej se používá také k lesku a osvěžení výrobků z včelího vosku, aby opět vypadaly krásně. Po nastříkání vytváří tenkou vrstvu, která má antiadhezní účinek. 

Product added to wishlist
Product added to compare.