Řada Color Line

Zobrazení 1-24 z 33 položek

Nová řada včelařského oblečení Color Line se skládá z kombinéz, mikin a kalhot, které kombinují výrazné barvy i pastelové odstíny inspirované stylem 90. let. Nová řada zahrnuje také barevné kombinézy pro děti ve věku 5-14 let (výška 110 cm až 158 cm). Oblečení z nové kolekce je vyrobeno z lehkého, ale odolného materiálu, který poskytuje ochranu proti bodnutí, ale zároveň poskytuje pohodlí.

Ochranné pomůcky v sportovních verzích

Kombinézy jsou v pastelových barvách (lososová, modrá, fialová nebo tyrkysová), zatímco bundy a kalhoty jsou k dispozici také ve dvou sportovních verzích ve stylu 90. let. Novinkou jsou také bunda a kalhoty v módní béžové barvě se stylovými černými a zlatými postranními pruhy. Kombinézy a mikiny jsou vybaveny včelařskými klobouky se síťovinou, které poskytují ochranu hlavy a obličeje před včelím bodnutím a zároveň umožňují uživateli volně dýchat. Kromě toho mají kombinézy četné kapsy pro uložení včelařských pomůcek.

Výhody oblečení Color Line

Mikiny jsou k dispozici v podobných barvách jako kombinézy, s vložkami ve výrazných barvách nebo v jemných pastelových odstínech. Jsou vyrobeny z lehkého materiálu, díky čemuž se velmi pohodlně nosí, zejména v horkém počasí. Mají praktické kapsy, zapínají se na zip.

Celá nová barevná řada včelařského oblečení je navržena tak, aby poskytovala ochranu proti včelímu bodnutí a pohodlí při práci v úlech. Výrazný design a kombinace s pastelovými odstíny dodává oblečení moderní a stylový vzhled a díky stylizaci po vzoru tepláků z 90. let je atraktivní i pro mladší včelaře.

Product added to wishlist
Product added to compare.