Formy na výrobu mýdel

Zobrazení 1-20 z 20 položek

Přírodní včelí produkty

Značky Honey Therapy a BEE a SOAP LYSON vám umožní proniknout do světa přírodních a včelích produktů. Speciální formy jsou naší nejnovější nabídkou. Umožňují vytvářet vlastní kompozice ručně vyráběných včelích mýdel, mimo jiné s použitím glycerinového základu, jemných kosmetických přísad a květinových aromatických sušených složek.

 Hlavní vlastností našich forem je, že je můžete používat opakovaně. Výsledný produkt může být upraven z hlediska barvy a vůně. Kromě toho lze k výrobě mýdel použít včelí vosk a med. Tyto produkty obsahují vitaminy, aminokyseliny, estery a organické kyseliny, a proto jsou pro lidskou pokožku výživné a účinně přispívají k obnově epidermis. Předkládané formuláře jsou určeny celé rodině - při jejich přípravě jsme se zaměřili na integraci osob připravujících výše uvedená mýdla. Společná příprava mýdel s dětmi, příbuznými a přáteli může být jedním ze způsobů, jak společně a kreativně trávit volný čas.

 

Výroba včelích mýdel - zábava pro celou rodinu

Může to být skvělá zábava pro jakoukoli věkovou skupinu a zároveň krok k vytváření a posilování proekologických postojů mladé generace.

 Formy umožní kreativní činnosti, podněcující tvořivost, a zároveň zohlední výchovný charakter společné integrace pro nejmenší. Díky těmto aktivitám můžeme získat mýdla vyrobená výhradně vlastníma rukama. Tímto způsobem poznáme složky, které byly použity při výrobě mýdel. Můžeme také vytvořit receptury složení. Nejdůležitější je však skutečnost, že přesně víme, čím si vlastně myjeme pokožku. Doba, kterou máme na výrobu konečného produktu, je asi 15 až 20 minut.

 Při přípravě mýdel můžete s úspěchem použít aromatické koření. Takto vyrobená mýdla jsou neuvěřitelně účinná a zároveň nevysušují pokožku - zanechávají ji regenerovanou a hydratovanou. Mýdla můžete zabalit do stylového pergamenového papíru, který je k dispozici v naší další nabídce. Najdete zde také kreativní ručně vyráběné sady s mnoha doplňky, které vám usnadní výrobu mýdla.

 

Inovativní a nápadité dárky

Sada i samostatné formy se mohou stát úžasným a atraktivním dárkem k mnoha příležitostem. Lze je darovat například jako vánoční dárek svým blízkým. Dobře se hodí i jako dárky na firemní a obchodní setkání. Konečné určení sad i formulářů závisí pouze na vašich potřebách. Skvěle se hodí téměř na každou akci.

 Náš produkt je neobvyklé, kreativní a inovativní řešení, které je dostupné pro každého. Díky formám můžete vytvářet pečující, stylové a účinné výrobky, které upoutají pozornost a jsou nezapomenutelné. Doporučujeme vám, abyste věnovali pozornost doplňkovým komponentům našich forem. Poskytnou vám atraktivní možnosti kompozice a rozšíří vaše dobrodružství se včelími produkty.

 V naší nabídce jsou k dispozici různé druhy glycerinových základu, přírodní med, vosk, květinové sušiny a četná barviva. Formy jsou vyrobeny z měkkého PVC.

 

Další účel forem

Představené formy jsou ideální i pro výrobu dekorativních prvků z jiných materiálů, jako je keramická sádra, epoxidová pryskyřice, mýdlový vosk, mýdlový základ, kreativní beton, parafín a palmový vosk.

 Díky našim zkušenostem získáte sílu rozkvetlé louky a přírodní ingredience na bázi včelích produktů. Již mnoho let se spoléháme na přírodu, protože ta dobře ví, co potřebujeme. Sdílíme s vámi to, co je dokonalé. Důvěřujete-li značkám Honey Therapy a BEE a SOAP LYSON, důvěřujete přírodě.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.