Vzdělávací úly

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Vzdělávací úly

Výzkumy ukazují, že děti se nejlépe učí pomocí hry, a používání výukových metod založených na hře může výrazně zvýšit jejich schopnost zapamatovat si informace. V tomto kontextu představuje 12rámkový výukový úl skvělý doplněk k výukovým lekcím týkajícím se včelařství. Tento produkt v jasný a příjemný způsob prezentuje témata spojená s úly, stavbou včely, medonosnými rostlinami, včelími produkty a opylováním.

Demonstrační úl se skládá z originálního polystyrenového úlu typu Dadant, který je vybaven dvanácti rámky s výukovými deskami. Každý rámek má z obou stran dvě barevné tabule o rozměrech 435x300 mm. Grafika aplikovaná na výukové desky byla umístěna do dřevěných rámků, což dětem umožňuje ještě lépe si představit vnitřní strukturu úlu. Tělo, stříška a dno úlu jsou navíc vyrobeny z vysoce kvalitního polystyrenu, díky čemuž je demonstrační úl lehký a pevný, což usnadňuje jeho přepravu během včelařské prezentace.

Texty na výukových deskach jsou psány v srozumitelné a snadno pochopitelné formě, co umožňuje dětem různého věku a vědeckého pokročilosti porozumět prezentovaným tématům. Navíc jsou tabule obohaceny o grafiku, která doplňuje prezentaci a dělá ji ještě atraktivnější pro děti. Barevné schéma tabulí a ukázkového úlu bylo pečlivě vybráno, aby přitáhlo pozornost i těch nejnáročnějších malých posluchačů a přimělo je k objevování fascinujícího světa včel, květů a přírody.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.