Úlové komponenty

Zobrazení 1-24 z 155 položek

Chcete si sestavit vlastní konfiguraci polystyrenového úlu ? Nestačí vám dvě polystyrénová nástavky? Vždy existuje možnost dokoupení dalších prvků pro váš úl! Díky kompatibilitě všech prvků si můžete úl libovolně vybrat, zvolit a uspořádat podle svých potřeb !

Polystyrenové úly

Nabízíme vám polystyrenové úly, které se vyznačují nízkou hmotností a rozměry, díky nimž jsou vhodné zejména pro migrační pásy. Úly jsou extrémně lehké, odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a šetrné k životnímu prostředí. Pokud hledáte moderní úly s dlouhou životností, jsou polystyrenové modely tou správnou volbou.

Přislušenství

Vyrábíme vybavení a příslušenství určené pro amatérská včelstva, ale také pro velká produkční včelstva. Záleží především na požadavku včelaře, jaké příslušenství si pro své potřeby zvolí. V této kategorii najdete doplňkové prvky pro polystyrenové úly. Vybírat můžete ze střížek úlu, nástavku, dna, rámku, distančních rám, pylochytu, strůpku, krmítek a prvků pro svatební úly. Správná volba příslušenství může reálně zvýšit produkční kapacitu každého včelstva. Doporučujeme vám kontaktovat obchodní oddělení společnosti LYSON. Zkušený personál vám poradí a odpoví na vaše nejpalčivější otázky. Používejte výrobky značky LYSON, vsaďte na nejlepší řešení.

Product added to wishlist
Product added to compare.