Dárky a kosmetika

Zobrazení 1-20 z 20 položek

Kromě profesionálního včelařského vybavení nabízíme také řadu produktů, které jsou ideální jako dárky pro blízké. V naší nabídce najdete také dekorativní prvky, jako jsou reklamní tašky, klíčenky různých typů, hrnky s potiskem, magnetky, hračky a mnoho nápaditých výrobků.

Přívěsky

Včelařské pomůcky mohou být malým mikulášským dárkem, který najdete pod polštářem, nebo doplnit větší vánoční balíček. Barevný včelařský přívěsek na klíče vám bude vždy hřejivě připomínat včelín, a to i v zimních dnech, kdy se na své včely nedíváte. Nabízíme přívěsky ve tvaru prachovek, veselých včel, úlů a dokonce i samotného včelaře!

Silikonový magnet

Skvělým nápadem na malý dárek je také magnetka s včelařským motivem, kterou lze umístit na lednici mezi ty z dalekých a krátkých cest. Hrnek na kávu nebo čaj je také nedílnou součástí našeho života. Horký nápoj z včelařského hrnku bude určitě chutnat ještě lépe! Další kuchyňskou pomůckou je zástěra zdobená grafikou s motivem včel. Doporučujeme také otvíráky s motivem včel – velmi vhodné pro všechny milovníky piva.

Včelí kosmetiky

Nabízíme vám také širokou škálu tělové kosmetiky na bázi včelích produktů. V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit například mýdla, šampony, tělová mléka, sprchové gely, krémy a mnoho dalších. Každý z uvedených výrobků má řadu zdravotních a pečujících vlastností, které mají pozitivní vliv na vzhled a zdraví pleti.

Product added to wishlist
Product added to compare.