Kreativní box


Inovativní včelí produkty

Vítejte ve světě včelích a přírodních produktu BEE & SOAP LYSON a Honey Therapy. Nyní jsme naši nabídku rozšířili o inovativní ručně vyráběnou kreativní sadu. Díky němu získáte možnost vytvářet vlastní kompozice včelích mýdel na bázi glycerinu, květinové aromatické sušiny a jemných kosmetických přísad.

Hlavní výhodou kreativního boxu je, že speciální formu můžete používat k výrobě mýdel opakovaně. Složení lze samozřejmě obměňovat vlastními řešeními, pokud jde o vůni nebo barvu výsledného produktu. Kromě toho se při přípravě mýdel používá med a včelí vosk. Díky vysokému obsahu vitamínů, aminokyselin, esterů a organických kyselin jsou tyto složky skutečnou výživovou bombou pro lidskou pokožku. Glycerinový základ vám poskytne podporu při rekonstrukci epidermis.

 

Výhody kreativního boxu pro zdravotnictví

Nezapomínejme, že kreativní box je navržen a určen pro celou rodinu - jeho používání doma umožní další integrační rozměr výrobku. Doporučujeme vám vyrábět mýdla společně s dětmi, přáteli a příbuznými. Může to být skvělá společná zábava pro všechny a zároveň to může mít skutečný dopad na aktivní budování environmentálního povědomí a postojů.

Kreativní box umožní aktivity v tvůrčích dílnách, podnítí kreativitu a zvýší vzdělávací hodnotu u těch nejmenších. Výsledkem těchto tvůrčích činností budou ručně vyráběná mýdla. Takto přesně víme, čím si vlastně myjeme pokožku. Známe použité suroviny a navíc můžeme vypracovat recepty na jejich přípravu. Doba přípravy finálních výrobků je přibližně 15 až 20 minut. Skvělým a důmyslným řešením při přípravě mýdel bude použití dalšího aromatického koření jako složky jejich konečného obsahu. Je třeba zdůraznit vysokou účinnost mýdel. Díky svým vlastnostem pokožku po umytí nevysušují - zanechávají ji hydratovanou a regenerovanou.

 

Perfektní řešení dárků s motivem včel

Mýdla i samotná kreativní krabička mohou být skvělým dárkem ke zvláštním příležitostem, k Vánocům nebo na firemní akce - možností je mnoho - záleží jen na vašich potřebách. Navrhovaná kreativní sada je neobvyklý a inovativní produkt, který je k dispozici všem. Můžete s ním vytvořit poutavé, stylové a účinné produkty, které se postarají o vaši pleť.

Kromě toho nabízíme komponenty, které tuto sadu rozšíří a doplní o mnoho nových možností kompozice. Formu, která je součástí sady, lze použít k výrobě dekorativních prvků ze surovin, jako je keramická omítka, kreativní beton, epoxidová pryskyřice, mýdlový základ, parafín, sójový vosk a palmový vosk.

Síla květnaté louky a síla přírodních složek jsou dva klíčové prvky, na kterých stavíme vývoj nových produktů pro zdraví včel. Příroda přesně ví, co je pro nás dobré. Důvěřujte přírodě - důvěřujte značkám BEE & SOAP LYSON a Honey Therapy.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.