Skladování medu

Zobrazení 1-24 z 105 položek

Praktické nádoby na med

Skladování medu má velký význam pro jeho kvalitu a chuť. V našem sortimentu najde každý včelař kvalitní nádoby a zásobníky na med, které jsou určeny jak pro majitele velkých včelstev, tak pro ty, kteří začínají. Naše výrobky jsou vždy vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhé používání. Díky různým objemům, funkcím a konstrukčním materiálům si jistě vyberete nádobu na med, která bude vyhovovat vašim potřebám, ať už ji vezmete na veletrh, použijete ji v průmyslovém včelíně nebo doma.

Několik slov o skladování medu

Skladování medu je velmi důležité, protože souvisí s jeho kvalitou. Tento včelí produkt by měl být v těsně uzavřeném obalu, mimo dosah slunečního záření, při pokojové nebo nižší teplotě. Chceme-li med skladovat pro komerční účely, jsou nutné speciální prostory se sníženou teplotou a upravenou vlhkostí vzduchu.

Vědro na med a menší nádoby

Pro menší včelstva je kbelík na med neocenitelný pro pohodlné vylévání medu po medobraní a plnění nádob. Modely z nerezové oceli jsou odolné a nemají negativní vliv na chuť ani trvanlivost medu. Pokud chcete snížit náklady na provoz včelína, lze je použít i jako zásobnik medu. Polypropylenové vědro na med je levnější variantou, která se osvědčuje při různých včelařských pracích. 

Profesionální nádoby na med

Nádoba na med pro středně velká včelstva a komoditní včelstva musí plnit další funkce. V našem sortimentu najdete profesionální modely různých výkonů, které můžete doplnit o sítka a další příslušenství. Ty umožní správné projasnění našeho medu. Nádoba medu může být vybavena i speciálním horizontálním sítem, vodním pláštěm, čerpadlem a dalšími důležitými funkcemi, které zkušení včelaři ocení. 

Další příslušenství

Nabízíme také řadu dalšího příslušenství, které vám usnadní práci při skladování medu. Stojany, pytle na sudy a držáky na usazovací nádrž jsou jen některé z nich, které se vyplatí zakoupit jako sadu pro váš včelín. Doporučujeme vám, abyste se seznámili s kompletní nabídkou a vybrali si produkty, které urychlí a usnadní vybranou práci.

Product added to wishlist
Product added to compare.