Novinky

Zobrazení 1-24 z 98 položek

Neustále vyvíjíme náš sortiment včelařského vybavení, představujeme nové úly, součásti úlů, různé typy zařízení, které lze použít při získávání a stáčení medu a dalších včelařských produktů. Každý den přemýšlíme o tom, jak vám ještě můžeme pomoct a zlepšit vaši práci ve včelíně a rozvíjet vaši vášeň pro včelaření. Nasloucháme vašim potřebám a přizpůsobujeme jim nejnovější včelařské potřeby a vybavení. Abyste měli přehled o novinkách v obchodě Łysoń, vytvořili jsme samostatnou kategorii, kde představujeme technické novinky, inovace vybavení a nový drobný včelařský sortiment a silikonové formy.

Je vhodné sledovat technické a produktové novinky, které se objevují na včelařském trhu. Často se stává, že nějaká nová drobnost může znamenat revoluci v práci ve včelíně a díky ní se můžeme vyhnout plýtvání časem a penězi. V obchodě Lysoń najdete jak jednoduchá řešení vybavení pro každého včelaře, tak i větší inovativní projekty určené pro profesionální včelaře.

 

Výrobky na zakázku

Pokud jste mezi standardní nabídkou a novými produkty včelařského sortimentu nenašli výrobek, který vás zajímá, nebo pokud potřebujete jedinečné řešení, kontaktujte nás. Máme zkušenosti s přizpůsobováním včelařského vybavení individuálním potřebám, například s medometem pro osoby se zdravotním postižením. Za toto inovativní řešení jsme na mezinárodním včelařském kongresu Apimondia získali zlatou medaili.

Product added to wishlist
Product added to compare.