Novinky

Zobrazení 1-24 z 39 položek

Neustále vyvíjíme náš sortiment včelařského vybavení, představujeme nové úly, součásti úlů, různé typy zařízení, které lze použít při získávání a stáčení medu a dalších včelařských produktů. Každý den přemýšlíme o tom, jak vám ještě můžeme pomoct a zlepšit vaši práci ve včelíně a rozvíjet vaši vášeň pro včelaření. Nasloucháme vašim potřebám a přizpůsobujeme jim nejnovější včelařské potřeby a vybavení. Abyste měli přehled o novinkách v obchodě Łysoń, vytvořili jsme samostatnou kategorii, kde představujeme technické novinky, inovace vybavení a nový drobný včelařský sortiment a silikonové formy.

Je vhodné sledovat technické a produktové novinky, které se objevují na včelařském trhu. Často se stává, že nějaká nová drobnost může znamenat revoluci v práci ve včelíně a díky ní se můžeme vyhnout plýtvání časem a penězi. V obchodě Lysoń najdete jak jednoduchá řešení vybavení pro každého včelaře, tak i větší inovativní projekty určené pro profesionální včelaře.

 

Výrobky na zakázku

Pokud jste mezi standardní nabídkou a novými produkty včelařského sortimentu nenašli výrobek, který vás zajímá, nebo pokud potřebujete jedinečné řešení, kontaktujte nás. Máme zkušenosti s přizpůsobováním včelařského vybavení individuálním potřebám, například s medometem pro osoby se zdravotním postižením. Za toto inovativní řešení jsme na mezinárodním včelařském kongresu Apimondia získali zlatou medaili.

test
Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.