Včelařské kombinézy

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Oděvní výrobky, jako jsou kombinézy od společnosti LYSON, jsou skvělým řešením pro zkušené i poloprofesionální včelaře. Pokud hledáte materiály nejvyšší kvality, doporučujeme vám využít naši nabídku. Díky našim technickým řešením si můžete usnadnit každodenní práci na včelnici profesionálním způsobem. Vyberte si správné oblečení pro svou práci.

Kvalitní včelařské obleky

Nabízíme včelařské kombinézy, které jsou pro každého včelaře jedním z nejdůležitějších kusů oblečení. Díky nim si zajistíme nejen čistotu a úhlednost oblečení, ale také bezpečnost před bolestivým včelím bodnutím. Kompletní včelařský oblek ochrání nejen tělo, ale i hlavu před včelami a zároveň zajistí dobrou viditelnost a větrání.

Jak si vybrat včelařský kombinéz?

Kvalitní včelařské kombinézy jsou především vyrobeny z odolných a prodyšných materiálů, jako je bavlna nebo džínovina. Důležitá je také barva celého včelařského obleku, který by měl být bílý nebo jiné barvy, ale ve velmi světlém odstínu, aby zůstal pro včely co nejméně nápadný.

Včelařská kombinéza musí především odpovídat našim rozměrům. Často se doporučuje koupit o velikost větší, než je naše obvyklá velikost, která bude také těsná. Kromě správné velikosti je proto třeba věnovat pozornost také šrámům v manžetách.

Při výběru nejlepší kombinézy pro včelaře je důležité zohlednit způsob větrání, který je při mnohahodinové práci ve včelíně nezbytný.

Velmi praktické jsou boční kapsy nebo kapsy na nohavicích, do kterých můžete uložit potřebné drobnosti. Vybrané modely mají také široký elastický pásek pod chodidlem, který zabraňuje vyhrnování nohy, nebo přídavné větrací panely na zadní straně.

Včelařská kombinéza s kloboukem by se také měla dát odepnout pomocí zipu a dokonce vyměnit.

Kompletní včelařské oblečení

V našem obchodě najdete kompletní včelařské oblečení pro dospělé, ale i pro děti, které jsou také zapálené pro tuto náročnou a obtížnou profesi. Nabízíme mnoho velikostí - od S až po XXXL. Včelařská kombinéza s kloboukem nebo maskou je v každém moderním včelíně nepostradatelná, protože je pohodlná a funkční.

Pokud je nebezpečí od včel zanedbatelné, stačí nosit například bílou zástěru. Klobouk se síťkou se nosí, když cítíte jakékoliv nebezpečí od včel, a pokud se bojíte žihadel, je dobrou volbou včelařská mikina s kloboukem nebo maskou. Nezapomínejme však, že bezpečnost ve včelíně je zásadní, takže nejúčinnější ochranou je včelařský oblek. V teplých dnech ji můžeme nosit i přímo na těle a v chladném počasí je dobré mít pod ní další vrstvu oblečení.

Product added to wishlist
Product added to compare.