Cedníky

Zobrazení 1-24 z 25 položek

Profesionální včelařské síta na med

Nabízíme profesionální sítka na med, díky kterým každý včelař mechanicky očistí včelí produkt od zbytků vosku a dalších nečistot při jeho nalévání do nádob. Tyto produkty jsou určeny pro amatérské i profesionální včelaře. V naší nabídce najdete sítka pro nádoby různých kapacit, dále plastová válcová sítka, kuželová sítka pro sudy, modely standardních tvarů a jednoduchá nebo dvojitá vypouklá sítka. Liší se konstrukčním materiálem, velikostí, designem a účelem, takže si každý včelař může vybrat výrobek, který vyhovuje jeho potřebám a rozpočtu. Podívejte se, co jsme pro vás připravili, a vyberte si další nezbytné příslušenství pro včelařství, jako jsou smetáky a dýmáky.

Včelařská síta z různých materiálů

Nejjednodušší včelařské síto může být vyrobeno z husté nylonové síťoviny, která je díky hustotě opletu ideální pro cedění v domácím včelíně. V naší nabídce najde každý včelař také kovové a nerezové výrobky. První z nich jsou vyrobeny z pozinkované oceli, takže jsou cenově o něco dostupnější, zatímco nerezové medové síto zajistí největší odolnost a kvalitu. Některé modely jsou určeny k montáži na sítka jako nezbytný prvek při nalévání medu.

Praktické síto na čištění medu

Dvojitá včelařská síta umožňují ještě důkladnější mechanické čištění medu - jedno síto se vyznačuje menšími oky v síťce, která zadrží nejjemnější nečistoty, zatímco druhé umožňuje, aby větší nečistoty zůstaly na sítu. Pokud chcete med přecedit přímo do sudu nebo jiné nádoby, bude praktické kónické medové síto, které je třeba přizpůsobit velikosti otvoru, aby se med očistil od všech nečistot. Včelaři ji často používají pro závěrečnou fázi scezení, aby odstranili nejjemnější nečistoty. Sítko na med může být také vypouklé nebo ploché - vypouklý model pojme větší množství včelího produktu.

K sítům doporučujeme také vždy čeřící nádoby polypropylenové, v naší široké nabídce najdete i nerezová vědra, které se jistě budou hodit v každém včelíně.

Product added to wishlist
Product added to compare.