Výlet
PRO Včelaře

NAVŠTIVTE VÝROBCE POTŘEB PRO VČELAŘE.

ZAJIŠŤUJEME PROHLÍDKU S ČESKÝM TLUMOČNÍKEM

PLÁN VÝLETU

Návštěva muzea Apilandia (do prosince)

Interaktivní muzeum včelařství, jediné takové místo v Polsku, představuje moderní a zajímavou formou svět včel a odhaluje největší tajemství jejich života.

Prohlídka závodu Lyson

Pod vedením průvodce navštívíte výrobní a skladovací haly a poznáte tajemství výroby inovativního včelařského vybavení. Jedná se o jedinečný zážitek, který ukazuje vášeň a kvalitu výrobního procesu.

Setkání s technickým expertem

Odborné znalosti a praktické zkušenosti specialisty vám umožní proniknout do tajů a optimálního využití včelařských technologií.

Prezentace včelařských potřeb

Seznamte se s inovativními nástroji na podporu dobrých životních podmínek včel a usnadnění práce včelařů. Připravte se na inspirativní cestu po technologických řešeních, která utvářejí budoucnost včelařství. 

MOŽNOST NÁKUPU VE FIREMNÍ PRODEJNĚ ŁYSOŃ

Navštivte náš firemní obchod Lyson, kde se spojuje vášeň pro včelařství a kreativita! Nabízíme široký sortiment včelařského vybavení, které vám umožní pečovat o zdraví a pohodu vašich včel.

Kromě toho se můžete ponořit do světa hraček se včelí tematikou, které poskytují nejen zábavu, ale také poučení o fascinujícím životě včel. Na tomto místě najdou vášniví včelaři a nadšenci do včelí tématiky vše, co potřebují!

Společnost ŁYSOŃ je značka postavená na vášni pro včelaření, které vzniklo v rodinném domě. Více než 25 let zkušeností v oboru včelařství dokazuje, že potřeby dnešních včelařů se mění každým dnem. Jako lídr na trhu včelařského vybavení děláme vše pro to, abychom usnadnili práci v každém včelstvu. Vážíme si pokroku a inovací. Pro naši společnost jsou včely důležité již řadu let. Zasluhují si to nejlepší a na nejvyšší úrovni.

UBYTOVACÍ ZÁKLADNY

  • Hotel Badura - Wadowice (4 km od sídla ŁYSOŃ)
  • Hotel ŁYSOŃ - Andrychów (12 km od sídla ŁYSOŃ)
  • Aparthotel Wadowice (5 km sídla ŁYSOŃ)
  • Młyn Jacka Hotel&Spa (7 km od sídla ŁYSOŃ)
  • Noclegi Podhalanin (6km od sídla ŁYSOŃ)

Zarezervujte si termín

+420 605 400 533

piotrpuk@lyson.cz

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE ŁYSOŃ sp. z o.o.

ul. Pszczela 2, 34-124 Klecza Dolna

80 km do Českého Těšína

Product added to wishlist
Product added to compare.