Barviva

Zobrazení 1-18 z 18 položek

Výrobky na přírodní bázi

Produkty značky BEE & SOAP LYSON a Honey Therapy jsou naší nejnovější nabídkou podporující zdraví. Dávají vám možnost pečovat o vlastní zdraví na základě přírodních a osvědčených produktů. Navrhované komponenty jsou ideálním materiálovým doplňkem pro nejnovější kreativní sady nazvané Kreativní boxy. Samotná sada je ručně vyráběný produkt. Můžete si z něj vyrobit vlastní včelí mýdla na základě předložených ingrediencí.

 

Zdraví podporující a dekorativní složky jako doplněk kreativních krabiček

Glycerinový mýdlový základ, přírodní med, včelí vosk, esenciální oleje různých vůní, sušené květy, ozdobný polopropustný papír, ozdobný ekologický provázek a dřevěná špachtle usnadňující skládání ingrediencí při výrobě mýdel. Uvedené složky obsahují řadu živin, které mají pozitivní vliv na lidskou pleť i na vlasy. Samotný glycerinový základ vás podpoří při rekonstrukci pleti, zatímco přírodní včelí vosk má vynikající vliv na stav vlasů.

 

Inovativní integrace a zdravotní péče

Výroba vlastních mýdel může být vynikajícím integračním řešením pro celou rodinu i přátele a známé. Naše řešení podněcují kreativitu a vyvolávají u nejmenších vzdělávací hodnotu. Při používání našich ingrediencí si můžete být jisti, čím si myjete ruce. Mýdla vytvořená z předložených ingrediencí jsou velmi účinným produktem. Po umytí pleť nevysušují, zanechávají ji regenerovanou a hydratovanou. Přiložili jsme také stylový polopropustný papír, do kterého můžete výsledný produkt zabalit a věnovat jej jako efektní dárek.

 

Zdraví prospěšné účinky přírodních produktů

Při používání přírodních produktů jsme si jisti, že příroda ví, co je pro nás nejlepší. Zajistěte si výrobky nejvyšší a osvědčené kvality. Využijte našich znalostí a zkušeností. Důvěřujte značkám BEE & SOAP LYSON a Honey Therapy.

Product added to wishlist
Product added to compare.