Včelařské rukavice

Zobrazení 1-19 z 19 položek

Kvalitní včelařské rukavice

Každý včelař, který se zabývá méně šetrnými plemeny včel nebo je alergický na jejich žihadla, by se měl vybavit novými včelařskými rukavicemi, aby se ochránil před nepříjemnými následky kontaktu s hmyzem. Jsou také jednoduše praktické, pomáhají udržovat hygienu při práci a jsou nepostradatelným doplňkem kombinézy a klobouku. V naší nabídce najde každý včelař výrobky z odolných materiálů s dlouhou životností v široké škále velikostí, aby si mohl vybrat ten nejvhodnější model podle svých potřeb. Včelařské rukavice se samozřejmě doporučují, pokud pracujete s agresivními plemeny, jinak se vyplatí mít je po ruce, ale používat je jen v nezbytných případech, abyste nerozmáčkli nepozorný hmyz.

Včelařské rukavice z různých materiálů

Jedním z nejoblíbenějších modelů jsou kožené včelařské rukavice, které jsou vyrobeny z jemné kůže, která poskytuje pohodlí při práci a chrání před bodnutím. Takové modely lze použít jak ve včelíně, tak při likvidaci vosích nebo sršních hnízd. 

Gumové včelařské rukavice jsou základní modely určené jak pro velká včelstva, tak pro malá amatérská včelstva. Jsou vyrobeny z plastu v kombinaci s bavlněnou tkaninou, která zajišťuje optimální proudění vzduchu. Dalším modelem jsou gumové rukavice odolné vůči kyselinám, které jsou odolnější, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči kyselinám, což je základní vybavení dílny.

Plátěné včelařské rukavice jsou nejprodyšnějším modelem, ideálním pro teplé období, který dokonale chrání tloušťku plátna před bodnutím. 

Přizpůsobte rukavici svým očekáváním

Včelařské rukavice mohou být krátké nebo dlouhé - krátké rukavice jsou nejvhodnější pro práci ve včelíně, které se nosí samostatně, zatímco dlouhé rukavice (s dlouhým lemem) jsou určeny jako doplněk ke včelařskému obleku. Díky delším manžetám poskytují komplexní pokrytí pokožky. Včelařské rukavice mohou mít také stahovací pásky nebo suchý zip, které je pomáhají přizpůsobit velikosti zápěstí. 

Naše modely jsou také vybaveny praktickými spoji, které vám umožní udržet pár pohromadě. Některé včelařské rukavice mohou mít přídavné větrací systémy, které zajišťují lepší proudění vzduchu, zejména v nejteplejším období.

Rukavice jako součást včelařského oblečení by neměly být opomíjeny. Při sestavování včelařského oblečení myslete na maximální bezpečnost. Včelařské oblečení se od běžného oblečení liší mnoha inovativními způsoby. V případě naší společnosti máme velké zkušenosti s konstrukcí a testováním sortimentu. To se týká i rukavic. Dbáme na nejvyšší standardy kvality a nabízíme vám profesionální včelařské rukavice.

Product added to wishlist
Product added to compare.