Solární tavidlo a příslušenství

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Zdraví prospěšné včelí produkty

Provozování včelstva, ať už se jedná o koníček, nebo o plně profesionální včelaření, je obrovskou výzvou a často i silnou vášní. V dědictví naší společnosti máme mnoho včelařů, kteří začali své produkční včelíny s několika úly na dvorku. Chov a stimulace včel nám přináší nejen uspokojení, ale také konečný produkt v podobě medu. Z dalších zdraví prospěšných produktů můžeme zmínit propolis, pyl a pergy.. A samozřejmě nesmíme zapomenout na vosk, který je jedním z nejúčinnějších včelích produktů. Včelí vosk má zdraví prospěšné vlastnosti a hojně se používá v lékařství a kosmetice. Je to také vynikající produkt pro výrobu svíček. Kromě toho se k výrobě sviček používá vosk. Ve zdravotnictví se používá mimo jiné k léčbě kožních onemocnění. Jeho vlastnosti jsou hlavním faktorem při jeho sběru a profesionálním zpracování - díky zařízení LYSON.

 Efektivní tavení vosku ve vašem včelíně

Po ukončení medobraní přichází okamžik, kdy včelaři přejdou k tavení vosku z rámku. Samozřejmě z těch rámku, ze kterých byl vytočen med. Naše společnost již mnoho let vyrábí zařízení, které umožňuje tyto operace provádět. Naši konstruktéři dbají na nejvyšší technologickou kvalitu navržených zařízení.

Zařízení určené k získávání vosku z rámku nebo voští pomocí slunečního světla. 

 Moderní včelařské vybavení

Náš sortiment zahrnuje široké spektrum vybavení, příslušenství, úly a také oblečení. Doporučujeme vám, abyste si vybrali ty správné produkty pro potřeby vašeho včelstva. V naší nabídce naleznete mimo jiné medomet, tavidla a stroje a čeřicí nádoby. K dispozici je také literatura, která rozšíří včelařské znalosti každého včelaře. Doporučujeme vám využít nejmodernější konstrukční řešení, která nabízí společnost LYSON.

Product added to wishlist
Product added to compare.