Včelařské pomůcky

Zobrazení 1-24 z 305 položek

Včelařské potřeby v obchodě Lyson

V našem obchodě najde každý amatérský včelař i včelař provozující velkou včelnici specializované včelařské vybavení, které mu umožní efektivní práci se včelami. Nabízíme širokou škálu nářadí, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže vydrží mnoho let. Podívejte se, co jsme pro vás připravili pro každou fázi vaší práce se včelstvy a medem.

Příslušenství k úlům, rámky a další

Drobné včelařské vybavení je nepostradatelné v každém včelíně. Počínaje výstupním uzávěrem, přes strůpky, izolátory až po přepážky a zátky. Tyto drobné předměty pomáhají organizovat život včelstva.

Rámečky a příslušenství poskytují prostor pro stavbu plástů a vývoj včelstev. Nabízíme modely vhodné pro konkrétní typy úlů, které vydrží mnoho sezón. Mřížky, mezerníky a síťky jsou dalším užitečným příslušenstvím, například pro omezení šíření nemocí a obecně pro zvýšení bezpečnosti v úlu. Mřížka umožňuje mimo jiné účinně oddělit hnízdo od měďného skladu v úlu.

Rozpěráky, dýmáky, smetáčky a nástroje k odvíčkování medu

Včelařské příslušenství, jako jsou rozpěráky a nože, je nepostradatelné pro sběr medu a hygienu včelstev. Jsou to ty, které umožňují snadné oddělení rámků a prvků slepených včelím kitem. Při sběru medu jsou velmi užitečné smetáky a kartáče, které uklidňují včely a umožňují sběr rámků.

Vybavení pro boj s nemocemi a dezinfekční prostředky

Nemoci včel jsou bohužel zkázou mnoha včelstev, a proto nabízíme účinné nástroje a prostředky pro boj s nimi. Tento druh včelařského sortimentu také pomáhá v boji proti varroáze, jedné z nejnebezpečnějších nemocí včel. Pro zlepšení imunity a hygieny včel se také vyplatí investovat do speciálních dezinfekčních prostředků na úly a dalších chemikálií, které budou dobře fungovat při různých včelařských činnostech.

Další včelařské příslušenství

V našem rozsáhlém sortimentu najdete sítka, příslušenství pro chov včelích matek nebo izolátory pro jejich oddělení od ostatních včel. Začínající včelaře potěší startovací sady, které lze darovat i jako dárek. Prozkoumejte naši kompletní nabídku příslušenství a užijte si čas strávený svým oblíbeným hobby nebo plodnou prací!

Product added to wishlist
Product added to compare.