Plnění medu

Zobrazení 1-16 z 16 položek

Dávkování a balení medu

 Dávkovače a čerpadla nabízené naším obchodem jsou multifunkční zařízení. Jsou spolehlivé, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů schválených pro styk s potravinami. Naše zařízení je určeno pro profesionální včelíny, ale nabízíme i zařízení pro menší včelíny. Dávkovače LYSON jsou moderní, většinou automaticky řízené, ale zároveň snadno použitelné a účinné.

 

Široká nabídka dávkovacích zařízení

 Zařízení pro plnění tekutých a polotekutých látek je jedním z mnoha technologických návrhů, které naše společnost nabízí. Vyznačují se vysokou kapacitou plnění nádob - v závislosti na hustotě stáčené látky. Ruční dávkovač je určen k ručnímu plnění sklenic, lahví sirupem, medem a jinými hustými látkami. Díky nastavitelné základně je vhodný pro různé výšky sklenic a lahví. Jeho výšku lze přizpůsobit nádobám, do kterých se bude nalévat dávkovaný med nebo jiné produkty. Je vyroben z certifikované nerezové oceli - odolné proti kyselinám.

 

Nejnovější technologie v oboru

Díky našim dlouholetým zkušenostem si můžete být jisti nejmodernější technologií, která je plně přizpůsobena vašim potřebám. Náš sortiment zahrnuje multifunkční stroje, automatické otočné stoly, rozsáhlé stáčecí linky na med, etiketovačky a také zásobníky přizpůsobené navrhovaným stáčecím linkám.

Pro prodej medu je velmi důležité, aby barevná etiketa upoutala pozornost. Můžete si u nás zakoupit různé vzory etiket a víček! V tomto článku na našem blogu jsme shromáždili potřebné znalosti o povinných informacích o sklenicích s medem - klikněte a čtěte!

Product added to wishlist
Product added to compare.