Etikety, Tabule, Víčka, Sklenice. Tašky na sklenice.

Zobrazení 1-24 z 110 položek

Nabízíme vám etikety na víčka, ozdobné sáčky, krabičky a letáky, které jsou nezbytné pro označování sklenic s medem určených k prodeji i jako dárky. Díky etiketám budou sklenice označeny a správně pojmenovány. Na druhou stranu sáčky a krabičky zajistí, že na darovaný med budou naši blízcí vzpomínat navždy.

Pro všechny včelaře, kteří produkují med, je největším úspěchem předat své produkty příjemcům. Včelaři provozují své včelíny s vášní a nasazením a produkují jedny z nejzdravějších včelích produktů: med, pyl a mnoho dalšího.

Speciálně pro vás jsme připravili balíčky etiket určených k balení medu. Najdete zde také další typy štítků. V dnešní době výroba výrobku nezaručuje, že se bude prodávat. Konečný zákazník je stále náročnější a oceňuje dokonalou prezentaci včelích produktů. To svědčí o vysoké úrovni informovanosti spotřebitelů. To je velmi dobrý signál - rostoucí povědomí spotřebitelů o včelích produktech. Proto byste měli používat profesionální etikety, abyste je ujistili o nejvyšší kvalitě svých výrobků. K dispozici je mnoho vzorů a velikostí etiket. 

Product added to wishlist
Product added to compare.