Ostatní produkty

Zobrazení 1-24 z 62 položek

Potřeby včelařské dílny

Začínáte se včelařením? Nebo se včelám věnujete už mnoho let a svůj včelín teprve rozvíjíte? Jistě víte, že kromě úlů, hmyzu a základního včelařského vybavení potřebujete k efektivní práci také včelařské potřeby a menší nástroje, které vám umožní snadnou přepravu, přípravu mateří kašičky nebo krmení. V obchodě Łysoń nabízíme nejkvalitnější včelařské potřeby, abychom pro vás vytvořili skutečnou dílnu, která vám pomůže rozvíjet vaši vášeň.

Včelařská dílna - pomůcky pro včelaře

Pomůcky pro včelařskou dílnu jsou nezbytným vybavením pro včelaře, který dynamicky rozvíjí svou včelnici, a dokonce ji připravuje na přechod na komoditní včelnici. Díky šikovným strojům a zařízením si usnadní každodenní práci, sklizeň medu a další činnosti. Užitečné mohou být včelařské vozíky pro přepravu nástavku.

Včelařská dílna - vážicí zařízení

Kromě výše uvedeného vybavení se v každé větší včelnici hodí včelí váhy a příslušenství, které lze použít ke stanovení hmotnosti různých včelích produktů. Oceníte jejich stabilní konstrukci, velký rozsah měření a zabudované funkce proti krádeži.

Zajímá vás, kde sehnat příslušenství pro vytáčení včelstev nebo refraktometr na med? Podívejte se na naše další zařízení, která se vám budou hodit při každodenní práci se včelami.

Product added to wishlist
Product added to compare.