Ochranné pomůcky

Zobrazení 1-24 z 118 položek

Je včelařství vaší profesí nebo vášní? Určitě potřebujete kvalitní ochranný oděv, který vás ochrání před bodnutím hmyzu. V naší široké nabídce najdete včelařské oblečení z odolných a estetických materiálů, které vydrží mnoho sezón. Nabízíme kompletní sadu nebo její jednotlivé komponenty, takže si ji můžete sestavit sami nebo si vybrat chybějící produkty. Včelařské oblečení je přizpůsobeno věku a požadavkům - nabízíme jak základní produkty pro amatérské včelaře, tak profesionální řadu připravenou pro ty, kteří pracují v komerčních včelínech. Pokud pořádáte včelařské školení nebo dny otevřených dveří, na kterých ukazujete například vnitřek úlů, jistě se vám bude hodit dětské oblečení, které ochrání děti před včelami.

Kdy se včelařský oděv stává nezbytným?

Náš včelařský oděv je nepostradatelný, pokud jste alergičtí na včelí jed, který může vést k poškození zdraví a v krajním případě i ke smrti. Kompletní oblek spolu s kloboukem vás před takovou událostí jistě ochrání. Včelařský oblek se doporučuje také lidem, kteří s včelařstvím začínají, kteří ještě neumějí zacházet s hmyzem nebo se bojí přímého kontaktu. Pokud chováte některé z agresivních plemen včel, je ochranný oděv nezbytný, abyste mohli v klidu a beze spěchu provádět nejdůležitější práce.

Včelařské oblečení nejvyšší kvality

Včelařský oděv z naší nabídky je vyroben z vysoce kvalitní tkaniny, která je nejen odolná, ale také zajišťuje dostatečnou prodyšnost a pohodlí. Střih neomezuje v pohybu, takže je možné pohodlně provádět kontroly a další včelařské práce. Včelařský oděv se vyznačuje tlumenými barvami, které nedráždí hmyz a dobře se uplatní v každé situaci. Oděvy jsou v široké škále od klasické bílé a béžové až po výraznější barvy.

Klíčové prvky včelařského oděvu

Oblečení každého včelaře se skládá z několika základních prvků. Můžete si vybrat oblek, který chrání horní i dolní část těla najednou, nebo samostatné kalhoty a mikinu. Velmi důležitou roli hraje klobouk, který chrání obličej a krk před žihadly, která jsou nejrizikovější. Zároveň neomezuje viditelnost a poskytuje naprosté pohodlí. Kompletní oblečení by mělo zahrnovat také rukavice a pracovní obuv.

Product added to wishlist
Product added to compare.