Medomety pro osoby se zdravotním postižením


Medomety pro osoby se zdravotním postižením 

Již více než třicet let přinášíme na trh funkční a inovativní výrobky. Děláme to systematicky s využitím znalostí, které jsme za ta léta získali. Vyvíjíme a zdokonalujeme zařízení, která splňují požadavky našich zákazníků. V mnoha případech se pouštíme do projektů se stále větší společenskou angažovaností.

Takovými výrobky jsou například medomety pro osoby se zdravotním postižením. Cílem jejich zavedení do našeho sortimentu je aktivní podpora osob ohrožených sociálním nebo profesním vyloučením. Mnoho takových lidí má reálný zájem založit si vlastní včelstvo. Proto šíříme znalosti o včelách a vytváříme nová inovativní řešení pro výše uvedenou skupinu. Zavedení těchto včelích medů předcházely četné testy a studie.

Dalším efektem rozvoje naší nabídky s tímto typem zařízení bylo získání zlaté medaile, a to na 46. APIMONDIA (Mezinárodní včelařský kongres v Kanadě, září 2019). Zlatá medaile byla udělena za medomet uzpůsobený k obsluze osobami se zdravotním postižením vsedě. Výše uvedená řešení mohou účinně ovlivnit profesní rozvoj a nadšení osob se zdravotním postižením.

Product added to wishlist
Product added to compare.