Ochranné klobouky

Zobrazení 1-24 z 42 položek

Při navrhování našich oděvů se řídíme zásadou, že prvořadá je bezpečnost uživatele. Klobouky a čepice LYSON představují nezpochybnitelný komfort a pohodlí. V každodenní práci včelaře jsou to dva hlavní prvky, které charakterizují včelařský provoz. Výše uvedené je neoddělitelně spojeno s vášní, která by nám měla vždy přinášet potěšení. Naše zkušenosti z oboru nám umožňují usnadnit včelařské činnosti pohodlným oblečením. Používejte pouze osvědčené řešení.

Nabízíme kvalitní včelařské klobouky, které poskytnou dostatečnou ochranu jak zkušeným včelařům, tak včelařům, kteří začínají. Naše modely jsou pohodlné, funkční a dokonale se hodí ke kombinézám a mikinám, takže máte možnost být plně chráněni před agresivnějšími plemeny včel. Připravili jsme širokou nabídku modelů, aby si každý mohl vybrat pro sebe ten nejlepší. Podívejte se, jaké jsou mezi nimi rozdíly, a vyberte si nejlepší produkt, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Včelařský klobouk s mnoha funkcemi

Nejjednodušší včelařský klobouk se skládá z klobouku a síťky proti včelám. Síťovina v přední části je obvykle černá, protože nejméně koncentruje sluneční paprsky a nejméně ruší náš zrak. Klobouk chrání před sluncem a síťka chrání obličej, aniž by se lepila na kůži. Může být jednobarevná, v moro nebo s jinými zajímavými vzory. Pro teplé a slunečné dny se doporučují včelařské klobouky s plnou síťovinou kolem okraje, které zajišťují nejlepší větrání.

Vybrané včelařské klobouky mají vzadu místo síťoviny látku, která chrání zadní část hlavy a krku před bodnutím. Tento model se doporučuje pro chladnější dny. Nabízíme také klobouky s možností odkrytí síťoviny, aniž by bylo nutné výrobek sundávat z hlavy, aby bylo možné vidět například zajímavý detail v úlu. Máte vlastní klobouk nebo čepici a nepotřebujete celou konstrukci? Vyberte si samotnou síťovinu, kterou můžete pohodlně nosit přes vlastní oblečení.

V naší nabídce najdete také náhradní klobouky k oblekům.

Masky pro včelaře

Nabízíme také včelařské masky, které poskytují největší bezpečnost při práci s agresivními včelami. Tento typ výrobku nemá klobouk, ale chrání hlavu a krk před včelami. Včelařská maska je vybavena maskou, která zajišťuje dostatečnou viditelnost při včelařských pracích.

Klobouk nebo masku můžete kombinovat s ostatními částmi včelařského oděvu. Pro každou včelnici se doporučuje včelařské kombinézy nebo jen bunda, rukavice a vhodný obuv. V našem sortimentu nabízíme také další oblečení, jako jsou bundy do deště, trička nebo teplé bundy, které zajistí pohodlí po celý rok bez ohledu na počasí.

Product added to wishlist
Product added to compare.