Krmítka

Zobrazení 1-24 z 39 položek

Vysoce kvalitní krmítka pro polystyrenové úly

Krmítka pro polystyrenové úly jsou nepostradatelným příslušenstvím pro včelaře, kteří plánují pravidelně krmit svá včelstva, aby jim usnadnili růst a přežití zimy, nebo aby umožnili výrobu oddělků.  Nabízíme vysoce kvalitní, odolné a lehké krmítka a další modely, které se liší velikostí, umístěním a následně i účelem. Vnitřní krmítka pro včely budou dobře fungovat prakticky během celého roku. Každé z nich je určené pro jiný typ včelstev, takže je určitě přizpůsobte modelům, které máte ve své včelnici. 

Funkční krmítka strůpkové a modely nástavkové

Krmítka strůpkové a nástavkové by měly být především praktické a funkční, aby bylo možné včely krmit přímo v úlech. Vysoce kvalitní výrobky umožňují naplnit je potravou, aniž by bylo nutné hnízdo otevírat. Krmení je nejúčinnější, pokud se provádí v optimální dobu, vhodně vybranými krmivy a za podmínek, které zajišťují maximální využití s co nejmenším výdejem energie včel. Krmítko je nepostradatelné také v případě, že se zhorší povětrnostní podmínky a včely není možné krmit přirozenou cestou. 

Krmítka nástavkové a strůpkové

Strůpkové krmítka se používají hlavně k podávání menších porcí sirupu. Jsou umístěny na strůpku úla s více nástavky. Jak fungují? Včely vstupují do krmítka spodním otvorem a berou si cukrový sirup zakrytý víčkem. Pokud chceme podávat menší množství tekutého krmiva, můžeme použít malé krmítko. V naší nabídce najde každý včelař i krmítka určená pro polystyrenové svatební úly.

Krmítka nástavkové jsou oblíbená pro doplnění zimních zásob. Vyznačují se integrovaným prvkem z tvrzeného polystyrenu. Jak funguje krmítko? Včely do něho vstupují otvorem ve spodní části, aby si vzaly potravu. Přesunou se na místo s cukrovým sirupem a vrátí se s ním do hnízda.

Product added to wishlist
Product added to compare.