Nástavky

Zobrazení 1-24 z 28 položek

Vysoce kvalitní úlové nástavky

V současné době jsou ve včelstvech nejoblíbenějšími modely úly s více nástavky. V naší nabídce můžete zakoupit jednotlivé nástavky určené pro mnoho včelstev. Nabízíme lakované i nelakované výrobky v různých velikostech. Korpusy jsou trvanlivé, lehké, odolné proti vlhkosti, mají dlouhou životnost a jsou ceněny pro svou vysokou kvalitu zpracování. Poskytují optimální podmínky pro růst bez ohledu na roční období a nevyžadují údržbu jako dřevěné modely. Úlové nástavky z naší nabídky se používají v polských i světových včelínech. Prohlédněte si všechny naše produkty a vyberte si ty, které vám umožní lépe rozvíjet vaše včelstvo.

 

Pohodlné nástavky úlů

Korpusy úlů lze snadno přizpůsobit podle směru vývoje a velikosti včelstva. Každý úl se skládá z několika hnízdních korpusů, v nichž včelstvo funguje. Časem je však potřeba přidat další, přičemž některé slouží jako hnízda a jiné jako medník. Dadant a další typy korpusů se snadno přidávají i odebírají v případě potřeby, omezují zásahy do včelstva na minimum a dobře fungují i v oblastech s chudou snůškou a v kočovných včelstvech.

 

Vysoce kvalitní nástavek úlu

Korpus je vyroben z polystyrenu, takže vyniká svou lehkostí a poskytuje rodině dostatečné teplo. Naše nabídka zahrnuje hnízdní nástavky, které slouží jako místo pro přezimování a vývoj včelstva nebo jako sklad medu. Do korpusu se obvykle vejde 10 až 12 rámečků. Mezi našimi výrobky najdete také poloviční nástavky, které se umísťují nad strůpkem, aby se vytvořil větší odstup při krmení nebo zahřívání včelstev.

Další prvky v korpusech

Dadantový nástavek může mít také tvrdé frézy a speciální podříznutí pro snadnou manipulaci a uchopení. Každý z našich výrobků je také vybaven větracím otvorem, který umožňuje proudění vzduchu a poskytuje další výstup.

Korpus úlu lze doplnit také mřížkou, která dokonale poslouží svému účelu. Doporučujeme vám, abyste si vybrali rámy a mezistěny podle velikosti a typu nástavku.

Product added to wishlist
Product added to compare.