Vozíky na čeřící nádoby

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Chcete dále zlepšit svůj včelí provoz? Máte zájem zvýšit efektivitu svých výrobních operací a dosáhnout nejvyšší ergonomie své práce a práce svých zaměstnanců?

 

Přepravní vozíky

Pokud jste alespoň na jeden z výše uvedených předpokladů odpověděli kladně - nejnovější výrobek společnosti LYSON, přepravní vozíky pro čeřící nádoby, účinně splní vaše očekávání. Toto řešení usnadňuje přepravu a přemisťování nádoby, ve kterých skladujeme med určený k čištění. Často se jedná o poměrně velké kapacity, které i v menších včelstvech akumulují jen část veškeré produkce medu. Díky informacím, které průběžně získáváme od našich zákazníků, víme, jak potřebná jsou funkční a inovativní řešení ve včelínech.

 

Pro všechny včelíny

Vozíky do této charakteristiky dokonale zapadají a realisticky pomáhají při včelařské práci. Náš výrobek je určen pro menší a amatérské včelíny, ale také pro profesionální včelíny. Pro komoditní včelíny by řešení přepravy navržené společností LYSON mělo být standardním vybavením používaným při každodenní práci. Vozíky jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Product added to wishlist
Product added to compare.