Rukavice gumové s dlouhou plátěnou manžetou

Rukavice gumové s dlouhou plátěnou manžetou

Rukavice gumové s dlouhou plátěnou manžetou

Velikost [cm]
  • 9
  • 10
6027_9
95,00 Kč
S DPH

 

Gumové rukavice s plátnem jsou ideálním řešením pro profesionální a poloprofesionální včelaře. Osvědčí se i v těch nejnáročnějších včelínech. Starost o bezpečnost vašich pracovníků i ostatních včelařů by vás měla vést k používání nejkvalitnějšího včelařského oblečení. Výrobky LYSON jsou úspěšně vytvářeny již téměř třicet let na základě zkušeností a znalostí našich odborníků. Rukavice jsou pouze jedním z hlavních prvků potřebných k ochraně včelstev. V naší nabídce najdete mnoho předmětů, které zvyšují bezpečnost, jako jsou kombinézy, klobouky, kalhoty a včelařské blůzy

V případě gumových rukavic s plátnem se jedná o špičkový výrobek, který splňuje nejvyšší standardy moderního včelařství. Vyznačují se profesionálním zpracováním a pohodlným nošením. Rukavice jsou prodlouženy speciálními rukávy, na jejichž konci jsou švy, aby se minimalizovala pravděpodobnost vniknutí včel pod oděv. Rukavice jsou odolné proti oděru, prodření a propíchnutí. Úchopová část a polovina horní části jsou potaženy žlutým nitrilem. Zajišťují pružnou obratnost - nitril zvyšuje odolnost vůči tukům, olejům, tukům a uhlovodíkům. Zcela bezpečné pro osoby alergické na latex, a to jak pro osobu, která si rukavice nasazuje, tak pro osobu, které se mohou dotknout.

Rukavice nelze prát ani chemicky čistit. Nečistoty se nejlépe odstraňují kartáčem. Skladujte je v suchém prostředí mimo dosah přímého slunečního světla při pokojové teplotě. Rukavice by neměly být vystaveny teplu.

Doporučujeme vám, abyste si prohlédli celou naši nabídku. Naše společnost je lídrem ve výrobě profesionálního včelařského vybavení a různých typů nástrojů usnadňujících včelařský provoz.

Používejte pouze osvědčená řešení - důvěřujte výrobkům společnosti LYSON.

Složení výrobku: rukavice z bavlny potažené nitrilem. Plátno - 65 % polyester, 35 % bavlna

Výhody produktu:

- na koncích prodloužených rukávů (délka 24 cm) jsme použili náplety

- komfortní, vysoká úroveň bezpečnosti ve včelíně

- nejvyšší kvalita materiálů použitých k výrobě rukavic

- ideální pro každý druh včelstva.

Dostupné velikosti:

- 9 (M)

- 10 (L)

Velikosti rukavic

DETAILS / Podrobnosti SIZES / Rozměr (CM)
XXS XS S M L
A FULL LENGTH / Plná délka - - - 47 48
B PALM LENGTH / Délka ruky - - - 19 20
C CUFF LENGTH / Délka manžety - - - 28 28
D PALM CIRCUMFERENCE / Obvod dlaní - - - 21 24

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.