Báze mýdlová transparentní 0,5 kg
Báze mýdlová transparentní 0,5 kg
Báze mýdlová transparentní 0,5 kg
Báze mýdlová transparentní 0,5 kg

Báze mýdlová transparentní 0,5 kg

Báze mýdlová transparentní 0,5 kg

BM03
177,00 Kč
S DPH

  • U drobného zboží bude objednávka odeslána do 3 pracovních dnů.
  • Dodací lhůty objednaného vybavení (např. medomety, nádoby, pastovácí zařízení, odvíčkovací stoly atd..) se mohou lišit.
    Pro informace o dodacích lhůtách kontaktujte prosím zákaznický servis eshop@lyson.cz
 

Báze mýdlová transparentní 0,5 kg

Výrobky na přírodní bázi

Produkty značky BEE & SOAP LYSON a Honey Therapy jsou naší nejnovější nabídkou podporující zdraví. Dávají vám možnost pečovat o vlastní zdraví na základě přírodních a osvědčených produktů. Navrhované komponenty jsou ideálním materiálovým doplňkem pro nejnovější kreativní sady nazvané Kreativní boxy. Samotná sada je ručně vyráběný produkt. Můžete si z něj vyrobit vlastní včelí mýdla na základě předložených ingrediencí.

Zdraví podporující a dekorativní složky jako doplněk kreativních krabiček

Glycerinový mýdlový základ, přírodní med, včelí vosk, esenciální oleje různých vůní, sušené květy, ozdobný polopropustný papír, ozdobný ekologický provázek a dřevěná špachtle usnadňující skládání ingrediencí při výrobě mýdel. Uvedené složky obsahují řadu živin, které mají pozitivní vliv na lidskou pleť i na vlasy. Samotný glycerinový základ vás podpoří při rekonstrukci pleti, zatímco přírodní včelí vosk má vynikající vliv na stav vlasů.

Inovativní integrace a zdravotní péče

Výroba vlastních mýdel může být vynikajícím integračním řešením pro celou rodinu i přátele a známé. Naše řešení podněcují kreativitu a vyvolávají u nejmenších vzdělávací hodnotu. Při používání našich ingrediencí si můžete být jisti, čím si myjete ruce. Mýdla vytvořená z předložených ingrediencí jsou velmi účinným produktem. Po umytí pleť nevysušují, zanechávají ji regenerovanou a hydratovanou. Přiložili jsme také stylový polopropustný papír, do kterého můžete výsledný produkt zabalit a věnovat jej jako efektní dárek.

Zdraví prospěšné účinky přírodních produktů

Při používání přírodních produktů jsme si jisti, že příroda ví, co je pro nás nejlepší. Zajistěte si výrobky nejvyšší a osvědčené kvality. Využijte našich znalostí a zkušeností.

Důvěřujte značkám BEE & SOAP LYSON a Honey Therapy.

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.