Vánoce

Zobrazení 1-24 z 93 položek

Silikonové formy a příslušenství pro výrobu voskových svíček

V naší nabídce najdete různé příslušenství pro výrobu svíček, které poskytuje komplexní podporu při jejich produkci. Nabízíme formy klasických tvarů, jako jsou válce, koule nebo čajové svíčky, ale také mnoho forem pro odlévání budov, předmětů nebo postav s jedinečným charakterem. Formy na svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže se vosk snadno odděluje. Budou vám sloužit dlouho a umožní vám vytvářet svíčky pro osobní použití, jako dárky i na prodej. Koneckonců výrobou svíček ze včelího vosku můžete dále zvýšit zisky ze svého včelstva.

 

Unikátní vlastnosti svíček z včelího vosku

Naše silikonové formy na svíčky umožňují vyrábět vlastní výrobky z včelího vosku, které jsou přírodní, ekologické a mají zdraví prospěšné účinky. Ionizují vzduch, neutralizují nepříjemné pachy a uvolňují po náročném dnu. Svíčky ze včelího vosku jsou skvělým nápadem na dárek, protože z nich můžete vytvořit vánoční figurky, výrobky ve tvaru zvířat i klasické svíčky, které se hodí do všech moderních interiérů. Důležité je, že nemají žádný negativní vliv na životní prostředí a oceňují je všichni, kteří dbají na zdravý životní styl.

 

Silikonové formy pro vysoce kvalitní odlitky

Každá forma na svíčku je vyrobena z pružného a odolného silikonu s plastickými vlastnostmi, což jim dává možnost opakovaného použití. Díky rozmanitosti nabízených vzorů je domácí výroba svíček velkým dobrodružstvím a nápadem na další podnikání.

Velmi zajímavou volbou je také sada na výrobu svíček, která umožňuje jejich výrobu i dětem. To vám umožní strávit příjemné chvíle společně s nejmenšími. Hotové voskové svíčky lze dokonce zdobit dalšími přírodními produkty a vytvářet tak úžasná umělecká díla.

 

Výroba svíček krok za krokem

Výroba svíček pomocí forem je velmi jednoduchá a zvládne ji i začátečník. Před zahájením práce nastříkáme formu silikonovým sprejem, který usnadňuje vyjmutí hotového výrobku. Poté připravíme knot, který protáhneme středem a zajistíme párátkem. Formu zajistěte gumičkami. Nakonec nalijte roztavený vosk do formy a dbejte na pomalé proudění, aby se výrobek dostal do každé dutiny. Poté, co necháte výrobek po určitou dobu vytvrzovat v závislosti na velikosti formy, svíčku opatrně vyjměte ze středu.

Product added to wishlist
Product added to compare.