Smetáček včelařský EKO - krátký
Smetáček včelařský EKO - krátký
Smetáček včelařský EKO - krátký
Smetáček včelařský EKO - krátký

Smetáček včelařský EKO - krátký

Smetáček včelařský EKO - krátký. 

3034U
47,00 Kč
S DPH

 

Smeták je jedním z nepostradatelných doplňků, které včelař při své každodenní práci potřebuje. Pokud provozujete včelín, dobře víte, že základem efektivní práce mezi včelstvy je funkční nářadí. Pokud uvažujete o zřízení včelína, vězte, že je dobré začít sestavením potřebného vybavení, které vám umožní získat správné pracovní návyky. Velmi důležité je pracovat na začátku plánovitě a s profesionálním nářadím - jde samozřejmě o zdraví včel a udržení vysokých výtoků medu.

Smeták je vyroben ze dřeva a slouží k vymetání včel při prohlídce rámků a při vybírání medu. Jeho konstrukce poskytuje komfort a pohodlí i při zvýšeném tempu včelařských prací - je velmi praktický. Je tvarován tak, aby se včely mohly účinněji vymést z úlu a jeho vnitřních částí. Pohodlné používání. Délka rukojeti je 36 cm, zatímco délka pracovní části je celých 17 cm. Rukojeť smetáku je z nelakovaného dřeva.

Naplánujte si své potřeby a vsaďte na profesionální a osvědčené produkty. Chcete-li si vybrat další základní včelařské nářadí, kontaktujte nás nebo si prohlédněte ostatní sortiment LYSON.

Technické údaje:

- hmotnost 0,070 kg

- typ štětin - plast - polyester

- délka rukojeti 36 cm

- délka štětin 5,5 cm

- délka pracovní části 17 cm

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.