Barva na úl žlutá 1 l

Barva na úl žlutá 1 l

W5065
425,00 Kč
S DPH

  • U drobného zboží bude objednávka odeslána do 3 pracovních dnů.
  • Dodací lhůty objednaného vybavení (např. medomety, nádoby, pastovácí zařízení, odvíčkovací stoly atd..) se mohou lišit.
    Pro informace o dodacích lhůtách kontaktujte prosím zákaznický servis eshop@lyson.cz
 

Barva na úl žlutá 1 l

Uvažujete o renovaci včelstev ve svém včelíně? Jedná se o velmi dobré řešení, jak udržet jejich vizuální a funkční stav na velmi vysoké úrovni. Nabízíme širokou škálu barev přátelských ke včelám. Velký výběr barev znamená, že si každý může vybrat tu správnou barvu podle svých preferencí, vkusu a také barevného schématu samotného včelína. K dispozici jsou modrá, celadonová, žlutá, růžová, zelená a šedá barva.

Vzhledem k modernímu spotřebitelskému trendu podporujeme renovaci včelínů. Moderní včelíny příjemné na pohled a s inovativními barvami působí na spotřebitele medu mnohem větším dojmem. Mají také pozitivní vliv na okolí a jsou atraktivní ozdobou okolí. Je třeba dodat, že samotné včelaření se v dnešní době stává velmi populární - moderní barvy úlů mohou být zajímavou propagací včelařské vášně mezi nevčelaři.

Naše barvy se vyznačují vysokou odolností proti oděru. Kombinace silikonu a akrylu při malování vytváří hustý nepropustný povrch - odolný vůči mikroorganismům. Barvy jsou samozřejmě bezpečné a šetrné ke včelám.

Dodejte svému včelínu moderní barevnost - zvolte barvy LYSON.

Výhody produktu:

- vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům (UV záření, vlhkost).

- odolné proti drhnutí a odpuzující vodu

- vynikající přilnavost na různých podkladech

- odolnost vůči mikroorganismům

- vynikající ochrana před vnějšími vlivy a tvorba rovnoměrného filmu

- odolnost vůči pronikání chloridových iontů a SO2

- barva bezpečná pro včely. 

Máme mnoho dalšího příslušenství pro úly, doporučujeme také pečlivě vyrobené rámky a v našem širokém sortimentu najdete i mateří mřížky a dýmáky.

Záruka
PREMIUM
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.