Nemigrující barvivo žluté 10 ml

Nemigrující barvivo žluté 10 ml

Nemigrující barvivo žluté 10 ml

INCI:

CI11680, Glycerin, Aqua

BM39
49,00 Kč
S DPH

 

Zábava, která se nikdy neomrzí

Vlastnoručně vyrobené mýdélko je vždy zdrojem radosti a hrdosti. Zábava, při které nás omezuje pouze naše fantazie, je ideálním způsobem trávení volného času s blízkými.

Naplňte formu speciálním základem z kozího mléka nebo bambuckého másla a popusťte uzdu tvořivé fantazii. Přidejte okvětní lístky měsíčku nebo levanduli. Přidejte včelí vosk. Obarvěte mýdélko na svou oblíbenou barvu. Nemůžete se rozhodnout, kterou si vybrat? Nevadí! Vytvořte pestrou kompozici a vaše kreativní mýdélko se stane ozdobou každé koupelny. A nakonec to, co na naší mýdlové zábavě milujeme nejvíc.

Vůně! Vyberte si esenciální olej a dejte svému mýdélku jedinečný charakter.

Hrajte si s barvami!

Barviva pro výrobu hand made mýdélek, dávají možnost si obarvit vlastnoručně vyrobené kosmetiky podle své fantazie. Díky nemigračním vlastnostem pigmentu, barvy lze vzájemně kombinovat a vytvářet tak pestré a neotřelé barevné kompozice.

Díky kapátku v lahvičce je způsob aplikace barviva snadný a přesný. Pro přidání barvy do našeho mýdla stačí přimíchat pouze 2-3 kapky barviva na 100 ml mýdlového základu. Produkt je velmi účinný, a široká nabídka barev umožní vytvořit i ty nejrafinovanější vzory.

 

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.