Migrující barvivo růžové 10 ml

Migrující barvivo růžové 10 ml

Migrující barvivo růžové 10 ml

INCI:

Aqua, E122, PN E151, Citric acid, Potassium sorbate

BM35
40,00 Kč
S DPH

 

Zábava, která se nikdy neomrzí

Vlastnoručně vyrobené mýdélko je vždy zdrojem radosti a hrdosti. Zábava, při které nás omezuje pouze naše fantazie, je ideálním způsobem trávení volného času s blízkými.

Naplňte formu speciálním základem z kozího mléka nebo bambuckého másla a popusťte uzdu tvořivé fantazii. Přidejte okvětní lístky měsíčku nebo levanduli. Přidejte včelí vosk. Obarvěte mýdélko na svou oblíbenou barvu. Nemůžete se rozhodnout, kterou si vybrat? Nevadí! Vytvořte pestrou kompozici a vaše kreativní mýdélko se stane ozdobou každé koupelny. A nakonec to, co na naší mýdlové zábavě milujeme nejvíc.

Vůně! Vyberte si esenciální olej a dejte svému mýdélku jedinečný charakter.

Hrajte si s barvami!

Barviva pro výrobu hand made mýdélek, dávají možnost si obarvit vlastnoručně vyrobené kosmetiky podle své fantazie. Díky migračním vlastnostem pigmentu mají barvené výrobky krásnou, intenzivní a jednolitou barvu, jež jim dodává jedinečný a unikátní vzhled. Díky kapátku v lahvičce je způsob aplikace barviva snadný a přesný. Pro přidání barvy do našeho mýdla stačí přimíchat pouze 2-3 kapky barviva na 100 ml mýdlového základu. Produkt je velmi účinný, a široká nabídka barev umožní vytvořit i ty nejrafinovanější vzory.

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.