Esenciální olej z cedrového dřeva 10 ml

Esenciální olej z cedrového dřeva 10 ml

Esenciální olej z cedrového dřeva má protisvědivé, antidepresivní, antiseptické a tonizující účinky. Podporuje také léčbu akné a lupů a zklidňuje infekce horních cest dýchacích. Má balzamickou vůni dřeva a pryskyřice.

INCI:

Pinus sylvestris oil

BM31
79,00 Kč
S DPH

 

Zábava, která se nikdy neomrzí

Vlastnoručně vyrobené mýdélko je vždy zdrojem radosti a hrdosti. Zábava, při které nás omezuje pouze naše fantazie, je ideálním způsobem trávení volného času s blízkými.

Naplňte formu speciálním základem z kozího mléka nebo bambuckého másla a popusťte uzdu tvořivé fantazii. Přidejte okvětní lístky měsíčku nebo levanduli. Přidejte včelí vosk. Obarvěte mýdélko na svou oblíbenou barvu. Nemůžete se rozhodnout, kterou si vybrat? Nevadí! Vytvořte pestrou kompozici a vaše kreativní mýdélko se stane ozdobou každé koupelny. A nakonec to, co na naší mýdlové zábavě milujeme nejvíc.

Vůně! Vyberte si esenciální olej a dejte svému mýdélku jedinečný charakter.

Hrajte si s vůněmi!

Esenciální oleje jsou možnosti přidání vlastnoručně vyrobeným mýdélkům Bee&Soap osobitého nádechu. Uložen v tmavé skleněné lahvičce vonný koncentrát, dodává kosmetikám intenzivní aroma. Citronový esenciální olej má antidepresivní, protirevmatické, analgetické, povzbuzující, tonizační a adstringentní účinky. Navíc odpuzuje hmyz. Má sladkou, osvěžující citronovou vůni.

Díky kapátku, jež je součástí balení, je způsob aplikace olejíčku pohodlný a estetický. Olej se skvěle uplatní i při domácí aromaterapii, a přimíchán přímo do koupele, dodá jí další pečující vlastnosti.

Široká nabídka doplňků pro výrobu hand made mýdla činí každou vlastnoručně vyrobenou kosmetiku unikátní a jedinečnou. 

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.