Dennica Dadant - higieniczna, LN, AP, WL 12-ramk.
Dennica Dadant - higieniczna, LN, AP, WL 12-ramk.
Dennica Dadant - higieniczna, LN, AP, WL 12-ramk.
Dennica Dadant - higieniczna, LN, AP, WL 12-ramk.

Dno Dadant - hygienické, LN, AP, 12 rámkové

Termín dodání je 4-10 dnů.

Dno hygienické Dadant Apipol, Langstroth, 12 rámkové, barevné

Díky hygienickému dnu můžeme snadno kontrolovat parazity Varroa destruktor, můžeme určit, do jaké míry byla včelstvo touto chorobou napadeno. Na spodní straně pěnového polystyrenového dna jsou ploché nožičky z tvrdého plastu, které chrání dno před poškozením během přepravy.

W102200
740,00 Kč
S DPH

 

Dno hygienické Dadant Apipol, Langstroth, 12 rámkové, barevné

Má tvar ploché krabice s bočními stěnami vysokými několik centimetrů. Je vybavená dělící ventilační síti. Ve spodní části je plochý zásobník (zásuvka). V přední částí je česnový otvor, kterého velikost můžeme upravit plastovou vložkou. Ve spodní části polystyrenového dna jsou upevněny ploché nožičky z tvrdého plastu, které chrání dno před poškozením v průběhu transportu. Dno hygienické umožňuje diagnostikovat stupeň napadení varroázou.

Dno je nejnižší části úlu s více nástavky. Rozlišujeme více druhů den, které se liší nejen vzhledem, ale především funkčností, proto výběr konkrétního typu musí být promyšlený a přizpůsobený individuálním potřebám.

Díky hygienickému dnu můžeme snadno provést kontrolu parazitů Varroa destruktor, můžeme definovat stupeň napadení včelstva touto chorobou. Za tímto účelem stojí za to umístit kousek papíru potřeného tukem na dno zásuvky, kde padají paraziti - zůstanou znehybněné na místě. Můžeme je později bez problému odstranit, aniž bychom zasahovali do hnízda a zbytečně rozrušovali včely.

Použití síťky namísto dna je také dobrý způsob na zvětšení ventilace úlu v zimě. Díky správnému větrání je z úlu odstraněna přebytečná vlhkost, která má nepříznivý vliv na rozvoj a zazimování včelstva.

Ke dnům doporučujeme nástavky, které jsou jádrem úlu, těsnící přepážky přizpůsobující rozměry úlu aktuálním potřebám, nabízíme také dýmáky.

Materiál
Polystyren
Záruka
2 roky
Barva
Žlutá
Žádné recenze

Mohlo by vás také zajímat

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.