Daszek wysoki z wentylacją Dadant / Langstroth / Apipol / Wielkopolski 12 ramkowy – malowany

Stříška Dadant vysoká s ventilací 12 rámková

Stříška pro úly typu Dadant, 12 rámková. Stříška je vysoká s ventilací, barvená, zhotovená z polystyrenu a tudíž odolná, lehká a snadná pro použití i transport.

W1015
585,00 Kč
S DPH

 

Barvená střecha nízká s ventilací pro úly 12 rámková - polystyrenová

Vlastnosti polystyrenu:

  • Lehký (mnohem lehčí než úly dřevěné)
  • Výborná izolace
  • Snadný v použití i v transportu

Odolný vůči atmosférickým vlivům (slunce, voda, mráz)

Stříška současně plní funkci horní tepelné izolace. Jsou dva druhy stříšek: vysoké a nízké. Vysoká stříška má několikacentimetrové hrany, díky kterým je prostor nad strůpkem větší. Může to mít význam, když chceme do nejvyššího prázdného podlaží umístit krmítko, anebo chceme krmit ze sklenic. V bočních hranách střechy jsou čtyři ventilační otvory stejné velikosti jako v nástavcích.

Ke splnění polystyrenového granulátu - výchozího materiálu - je používaná vodní pára. Díky kladným vlastnostem polystyrenu získáme řešení moderní, efektivní a  příznivé pro životní prostředí s dobrou cenou.

Pro zajištění úlu je nejfunkčnějším navrženým řešením zpevnění úlu pomocí speciálně upraveného pásu. Výsledkem je rovnoměrné přitlačení povrchu střechy. Samotná střecha se nedeformuje/neohne vlivem hmotnosti lisovaného materiálu, např. na ní umístěných dlažebních kamenů. Další výhodou výše uvedeného řešení je skutečnost, že při použití pásu zabraňujeme usazování vody; nezpůsobuje tak degradaci a penetraci barvy, jako je tomu u dlažebních kamenů.

Délka pásu je 3,5m.

Ke stříšce doporučujeme rozpěráky, které jsou ideální při otevírání i velmi utěsněných úlů, nabízíme také různé přístroje na odvíčkování, máme také prostředky pro boj z nemocemi v úlu.

Materiál
Polystyren
Záruka
2 roky
Barva
Žlutá
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.